Jsme jediná
čistírna luxusních
kabelek v ČR!Za více než 10 let práce s luxusním zbožím jsme se naučili pracovat s různými materiály a získali zkušenosti s jejich čištěním. Proto jako první v České republice také nabízíme možnost nechat si vlastní kabelku vyčistit! Samotné čištění probíhá v několika fázích a úsilí a péče je věnována kabelce zevnitř i zvenčí. Použitím účinných, ale šetrných metod a prostředků, jsme schopni odstranit skvrny různého původu a tím výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky.


Kolik

individuální cena (cca 490 - 990Kč)

Kde

Pařížská 11, Praha 1 (4. patro), osobně či GLS ( 80Kč po celé ČR)

Jak dlouho

standard 2 - 7 dní, expres do 2. dne (+50% ceny příplatek)Objednat čištění

Čistíme:


 • Přírodní kůže

  Přírodní kůži (např. na kabelkách Louis Vuitton) je možné čistit a mírně barevně sjednotit. Bohužel není možné odstranit patinu (přirozené tmavnutí) ani skvrny.

 • Kůže

  Úspěšnost čištění záleží na konkrétním typu kůže a také na míře znečištění. Skvrny od propisky bohužel není možné vyčistit.

 • Alcantra

  Dále čistíme alcantaru, která bývá velmi často v interiéru kabelek Louis Vuitton. Z alcantary je možné odstranit bez problému make-up, propisku, žvýkačku a většinu běžných skvrn.

 • Plátno

  Čištění plátna, ať už v interiéru či exteriéru kabelek, je extrémně náročné. Plátno čistíme, v některých případech z něj dokážeme odstanit skvrny, nejproblematičtější je pak dosažení celkového oživení zašlé barvy - v takovém případě se může cena čištění pohybovat i okolo 2000,- Kč.

 • PVC plátno

  Čištění plátna s PVC úpravou je často úspěšné, závisí to ale na rychlosti. Není dobré čekat, až se znečištění vpije do materiálu - pak už je neodstranitelné.

Nečistíme:


 • Broušená kůže

  Kabelky z broušené kůže standardně nečistíme, změny v jejich vzhledu jsou buď minimální, nebo žádné.

 • Lakovaná kůže

  Lakovaná kůže bohužel často trpí color tranferem - v takovém případě přejme barvu z jiné věci a velmi rychle dojde k jejímu vpiti do laku. Toto znečištění je již nevyčistitelné.