Reference

Oliwye Soukupová

@oliwyesoukupova

S Luxurybags spolupracuji již velmi dlouho, snad od samého počátku, kdy ještě působili jako malá, začínající firma s obchůdkem v kancelářských prostorech. Od té doby se vypracovali neskutečným způsobem, za což je obdivuji. Nejen, že mají nádherné zboží, častokrát i z limitovaných kolekcí, které je velmi obtížné sehnat ve světě, ale také skvělý tým usměvavých lidí, ke kterým se pokaždé ráda vracím.

Oliwye Soukupová
Veronika Biasiol

Veronika Biasiol

@veronicabiasiol

Vybrala jsem si Luxury Bags protože spolupráce s nimi je vždy profesionální a přesto na velmi přátelské a příjemné bázi. Perfektne poradí při výběru a doladí celý outfit k dokonalost. Navíc i jako zákazník velmi oceňuji doložení pravosti kousků které nakupuji.

Nejen, že tam dělají ty nejmilejší slečny, ale pokaždé tam najdu, co hledám.

Eva Mchitarjan

Eva Mchitarjan

@ejvifreedom

Za tu řadu let, co mám blog a instagram, jsem poznala spoustu firem a lidí v rámci spolupráce. Luxury Bags patří k těm dlouhodobým a toho si moc vážím. Líbí se mi celý příběh, který je za touto značkou a lidi, se kterými se v Luxury Bags potkávám jsou profíci na správném místě. Cením si jejich píli a chuť neustále značku posouvat dál. A to, jak jsou vždycky milí a ochotní je velký bonus, proč s nimi souzním už tak dlouho.

Jana Schwarz

@lovefashionjanina

V Luxurybags jsem nakupovala ještě v momentu, kdy jsem nebyla blogerkou. Miluju módu, někdy jí propadnu až moc. Hlavně kabelkám. U Luxury Bags je skvělá nabídka v široké cenové relaci, ale vždy levnější než pořizovací cena. A kdo by nechtěl krásné luxusní kousky za nižší cenu. Za druhé je úžasné jak funguje prodej do komise. Kabelky, které jsem nenosila už dělají radost někomu jinému.

Jana Schwarz
Mariana Prachařová

Mariana Prachařová

@maripracharova

Spolupráce s Luxury Bags je pro mě radost. Nejen, že jsou tam pokaždé všichni milí, ale když cokoliv potřebuji, vyjdou mi vstříc. Ráda dolazuji outfity jejich kousky, vždy mi poradí a hlavně tam vždy najdu to, co potřebuji. Moc si celé této spolupráce a jejich kolektivu vážím a mohu je jen a jen doporučit!

Jana Janata

@lovefashionjana

Proc spolupracovat s LB? Ne jen, že tam dělají ty nejmilejší slečny ale pokaždé tam najdu co hledám. Při prodeji mých pokladů, pokaždé nabídnou fér cenu abych byla spokojena. A díky celému jejich konceptu mam v noci i divoké sny aby mi něco neuteklo, když už je to skoro zadara.

Jana Janata
Karolína Šramlová

Karolína Šramlová

@withlovekarol

Luxus byl pro mě vždy slovo, které jsem směňovala například za cestování nebo jiné zážitky. Hodnotu jsem viděla jinde, a ne že bych luxus neměla ráda. Naopak jsem si vždy přála mít oboje. Od doby, co jsem poznala Luxury Bags, mohu díky spolupráci na mých sítích mít oboje a to mě nesmírně baví a jsem za takový nápad, originalitu kabelek a hlavně profesionalitu týmu vděčná. With love, Karol

Barbora Lukášová

@baruxx_sales_lover

Většina žen má materiální sny, všechny moc dobře víme, že to tak je! Ještě tak před nedávnem mi tyto sny přišly těžko dosažitelné, ale díky Luxury Bags tomu už tak není! Je skvělé, že u nás něco takového existuje. Třešničkou na dortu je skvělý a milý team celého Luxury Bags a to, že u prodeje luxusních kousků to nekončí, ale tvoří se i charitativní projekty. Děkuji, že mohu být součástí, plnit si sny, pomáhat a inspirovat v tom ostatní!

Barbora Lukášová

Kateřina Lambert

@blonde_blog4u

Luxurybags je pro mě spojením práce & zábavy. Profesionální přístup, naprosto milý a vždy ochotný kolektiv, plus ... to zboží :-)) Kdo mě zná, ten ví, že luxusní kabelky jsou mojí vášní! Zde si pořídíte dokonalé (někdy vintage) kousky opravdu za super ceny. Nemusíte se obávat, protože za kvalitu a pravost se tady opravdu ručí! Jsem vděčná, že jsem “blogerskou součástí“ a vy si můžete každý měsíc na mém blogu přečíst hodnocení na vybrané kabelky :-) BlondeBlog4u #withlove

Kateřina Lambert