Péče o zbožíLuxusní kabelky a doplňky, které již nenosíte, nemusejí jen smutně viset ve skříni. Díky Luxury Bags můžete nošené zboží výhodně prodat a za utržené peníze zaplnit skříň věcmi, které vám budou dělat radost.

Prodejem luxusních doplňků se zabýváme již řadu let a snažíme se v tomto směru nabízet co nejlepší servis. Naše společnost funguje již od roku 2007 a věříme, že za tu dobu jsme si svou tvrdou prací získali vaší důvěru. Svou práci děláme zodpovědně a dobře.

Rádi bychom vám představili komplexní proces přípravy zboží, který probíhá před jeho zařazením do naší nabídky. Lépe vám tak můžeme pomoci pochopit, v čem tkví práce našeho týmu.

  • Pokud se rozhodnete nám svěřit zboží do prodeje, můžete nám jej přinést k nacenění osobně na adresu Pařížská 11 nebo jej zaslat.
  • Dalším krokem je domluva cen v komisním prodeji či při přímém výkupu s kolegyněmi z týmu, který se specializuje na příjem zboží. Dále zboží tento tým opatří unikátním číslem a zařadí jej do našeho interního katalogu.
  • Na řadu přichází profesionálně vyškolený autentifikační tým s mnohaletými zkušenostmi, který vám zaručí 100% originalitu zboží na našich webových stránkách. Tato činnost vyžaduje velmi pečlivé prozkoumání jednotlivých detailů zboží a proto je časově náročná.
  • Pokud jsme se dostali až sem, předáváme zboží kolegyním v čistírně, které se starají o to, aby se zboží do naší nabídky dostalo v co nejlepším stavu a zvýšilo tak možnost prodeje. Tento proces zahrnuje čištění interiéru a exteriéru, dezinfekci a případné odstranění skvrn.
  • Následuje detailní focení stavu zboží, aby byly viditelné veškeré nedostatky. Pro lepší prodejnost vašich kousků jsme začali úvodní fotografie fotit kreativním způsobem, abyste si mohli kousky představit při běžném nošení.

Pařížská 11 110 00 Praha 1

Dokážeme výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky

Za tolik let práce s luxusním zbožím jsme se naučili pracovat s různými materiály a získali zkušenosti s jejich čištěním. Samotné čištění probíhá v několika fázích a úsilí a péče je věnována kabelce zevnitř i zvenčí. Použitím účinných, ale šetrných metod a prostředků, jsme schopni odstranit skvrny různého původu a tím výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky.